X
یکشنبه, ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۸:۰۶ ۴۴
چچ
ثبت اطلاعات گوشت مرغ در سامانه جامع تجارت و سامانه رهگیری پست.

ثبت اطلاعات گوشت مرغ در سامانه جامع تجارت و سامانه رهگیری پست.

عزت اله عبدخانی معاون بازرسی ونظارت سازمان صمت استان ایلام درخصوص نحوه ثبت اطلاعات گوشت مرغ در سامانه جامع تجارت و سامانه رهگیری پست گفت: ثبت نام اجزای زنجیره تولید مرغ از تولید تا توزیع در سامانه جامع تجارت موجب حذف واسطه‌ها و واقعی‌سازی قیمت می‌شود. عبدخانی در خصوص وضعیت ساماندهی بازار مرغ عنوان کرد: ضمن اینکه طی ماههای اخیر اقدامات اساسی به منظور ساماندهی بازار مرغ در سطح استان اجرایی شده است در زنجیره مرغ تأمین گوشت آن بر عهده جهادکشاورزی و نظارت بر نحوه توزیع بر عهده معاونت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت است که توسط نظارت دقیق بازرسین سازمان انجام می شود .

معاون بازرسی ونظارت سازمان صمت استان افزود: از کشتارگاه‌های مرغ در سطح استان ایلام و خودروهای حمل مرغ درخواست شده تا نرم‌افزار مربوطه که توسط اداره پست ایجاد شده را نصب کنند تا فرایند تولید تا توزیع تحت‌نظر باشد.

این مقام مسئول در ادامه خاطر نشان کرد: کشتارگاه‌های مرغ نیز باید در سامانه جامع تجارت ثبت‌نام کنند در غیر اینصورت عرضه آن‌ها بعنوان خارج از شبکه تلقی خواهد شد و پرونده پس از تکمیل جهت بررسی و صدور رای به تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد.

وی تصریح کرد: خرده فروشان گوشت مرغ نیز باید در سامانه جامع تجارت ثبت نام و میزان دریافتی خود را در این سامانه به ثبت برسانند.

عبدخانی از فعالان این بخش‌ها خواست با مراجعه به سامانه جامع تجارت در شبکه اینترنت به آدرس https://www.ntsw.ir/ نسبت به ثبت نام اقدام کنند و واحدهایی که در این سامانه ثبت نام نکنند نمی توانند فعالیتی داشته باشند.

وی یادآور شد در راستای برخورد با هرگونه تخلف صنفی، بازرسان سازمان صمت در استان به صورت روزانه از مرغ فروشی های سطح استان بازدید می کنند و تشکیل پرونده و جریمه مرغ فروشان را از جمله اقدامات این سازمان برای مرغ فروشان متخلف اعلام کرد.

عبدخانی در ادامه از شهروندان خواست، هرگونه تخلف صنفی اعم از گران‌فروشی، عدم درج قیمت، عرضه خارج از شبکه و کم‌فروشی را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ اداره مشارکت های مردمی سازمان صنعت معدن و تجارت در مرکز استان و شهرستانهای تابعه اطلاع دهند تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.2940939267476
Query time: 2.4300532341003