X
یکشنبه, ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۸:۰۱ ۳۳
چچ
بیش از چهار هزار تن کالای اساسی سالجاری در ایلام توزیع شد

بیش از چهار هزار تن کالای اساسی سالجاری در ایلام توزیع شد

سعید شریفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر در ایلام، اظهار داشت: این میزان کالای اساسی شامل ۱۴٠٠ تن شکر، ۱۸۵٠ تن برنج، ۲۶ تن گوشت قرمز و ۸۸۶ تن روغن در بخش خانوار و ۲۲۵ تن نیز در بخش صنف و صنعت است. وی افزود: در مجموع سال گذشته بیش از ده هزار تن کالای اساسی با قیمت مصوب دولتی در سطح استان از طریق شبکه های منتخب توزیع عرضه شده است. معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت ایلام گفت: از این میزان ۲۲۰۰ تن برنج وارداتی، ۵۱۰۰تن شکر(صنف، صنعت و خانوار)، ۱۴۰۰ تن روغن نباتی،۱۱۰۰ تن گوشت مرغ منجمد و ۲۰۵ تن نیز گوشت قرمز منجمد است. وی ادامه داد: طی سه ماهه اول سالجاری ۳۳۷۳ تن مرغ کشتار روز در سطح بازار توزیع شده و در این راستا کمبودی وجود ندارد.

شریفی تاکید کرد: کالای اساسی به میزان مورد نیاز استان تامین و به اندازه کافی در بازار موجود است و این سازمان بر نحوه توزیع در سطح بازار استان نظارت کامل دارد.

وی بیان داشت: بازرسان سازمان صمت ایلام در قالب گشت‌های مشترک به همراه دستگاه های مرتبط اقدام به بازرسی از اصناف استان خواهند کرد و با هرگونه تخلف احتمالی به شدت برخورد خواهد شد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت ایلام در پایان از مردم خواست، تا در صورت مشاهده هرگونه گرانفروشی و یا کم‌فروشی با سامانه ارتباطی ۱۲۴ اطلاع دهند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 12.623894055684
Query time: 11.222193876902