X
سه شنبه, ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ۷
چچ
۲ هزار واحد صنفی متخلف در استان پلمپ شدند

۲ هزار واحد صنفی متخلف در استان پلمپ شدند

معاون بازرسی سازمان صمت استان ایلام از تشدید نظارت بر بازار ایلام خبرداد و گفت: در اجرای طرح های نظارتی بیش از دو هزار واحد صنفی در استان به دلیل تخلف پلمب شده‌اند. عزت‌الله عبدخانی با اشاره به ۸۸ هزار و ۴۵۱ مورد بازرسی از اصناف استان توسط تشدید اقدامات نظارتی بر بازار ایلام / ۲ هزار واحد صنفی متخلف در استان پلمپ شدندسازمان صمت اظهار داشت: طی این بازرسی‌ها ۳ هزار و ۶۵۱ مورد جریمه انجام شده است.

معاون بازرسی سازمان صمت استان ایلام با اشاره به برخورد قاطع و بدون اغماض با متخلفان گفت:هر کسی که بخواهد نظام اقتصادی بازار استان را خدشه دار کند واخلالی در بازار ایجاد کند و حقوق مصرف کنندگان را رعایت نکند به شدت مورد برخورد بازدارنده تعزیری وقاطع قرار خواهد گرفت.

عبدخانی با تاکید بر برخورد با ناقضان بهداشتی در ایام کرونا یادآور شد: تعداد ۲ هزار و ۲۲۳ واحد صنفی در استان به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، گران‌فروشی، کم‌فروشی و... پلمب شده و پرونده آنان به مراجع ذیصلاح ارجاع شده است.

معاون سازمان صمت ایلام افزود: مردم استان می‌توانند از طریق سامانه ۱۲۴ تخلفات صنفی ازجمله گران‌فروشی، کم‌فروشی، عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و امتناع از درج قیمت را اطلاع داده تا این تخلفات در کمترین زمان توسط تیم‌های بازرسی سازمان صمت مورد بازرسی قرار گیرد.
منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.55376402537
Query time: 9.782692750295