X
سه شنبه, ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۱۱ ۱۶
چچ
تشریح نتایج طرح نظارتی ویژه‌ی نوروز۱۴۰۰ درشهرستان مهران

تشریح نتایج طرح نظارتی ویژه‌ی نوروز۱۴۰۰ درشهرستان مهران

فرزاد مرادی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهران گفت :همزمان با سراسر کشور طرح نظارتی ویژه ایام پایانی سال گذشته و نوروز ۱۴۰۰ که از پانزدهم بهمن سال نود و نه لغایت پانزدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ به مدت شصت روز درسطح بازار شهرستان برگزار گردید مرادی در تشریح عملکرد طرح نظارتی گفت در طول این مدت ۶۷۹ واحد صنفی و غیر صنفی مورد بازرسی قرار گرفت و از این تعداد ۱۰۱ واحد صنفی با ارزش ریالی ۲۸ میلیارد ریال متخلف تشخیص داده شد و جهت رسیدگی به پرونده آنها به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شدند.

رییس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان مهران اظهار داشت به ازای هر ۶/۶۸ واحد بازرسی شده یک واحد متخلف شناسایی شده و از طرفی به ازای شصت روز زمان برگزاری طرح نظارتی تعداد ۱۰۱ واحد متخلف شناسایی و به عبارت ساده تر به ازای هر روز ۱/۶۸ واحد صنفی متخلف شناسایی شده است و این یعنی نظارت مستمر و بدون وقفه حتی در زمان تعطیلات نوروزی.
مرادی گشت های مشترک بازرسی در این ایام را ۷۵ مورد اعلام کرد و گفت این گشت ها با حضور مستمر جناب آقای دکتر قاسمی فرماندار و ریاست محترم کار گروه تنظیم بازار،معاونین ایشان و سایر ادارات محترم عضو کار گروه تنظیم بازار برگزار شده است.
مرادی در ادامه این مصاحبه گفت در طول طرح نظارتی بیش از۸۰ گزارش و شکواییه مردمی که بصورت تلفنی،حضوری و کتبی واصل و بصورت آنی مورد رسیدگی قرار گرفته است
منبع:
آدرس کوتاه شده: