X
یکشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ۹
چچ
تداوم گشت های مشترک در ایلام

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام ؛

تداوم گشت های مشترک در ایلام

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از تداوم گشت های مشترک با سایر دستگاههای در ایام پایانی سال خبر داد . عزت اله عبدخانی افزود: هماهنگی های لازم جهت انجام گشت های مشترک تلفیقی بین بازرسان صمت با سایر دستگاه های اجرایی پیش بینی شده و نظارت بر اولویت های کالایی و خدماتی در این ایام در فرایند نظارت و بازرسی با جدیت دنبال خواهد شد .

وی بر ضرورت حفظ آرامش بازار در ایام پایانی سال تأکید کرد و افزود : از ۱۵ بهمن ماه طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۰ در دو بخش کالایی و خدماتی آغاز گردیده که تا ۳۰ فروردین سال بعد تداوم خواهد داشت.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان با اشاره به برنامه های مدون نظارتی در پایان سال بویژه به منظور نظارت بر میوه شب عید و عرضه اقلام اساسی ، اظهار داشت : رصد سیستمی زنجیره کالاهای اساسی از طریق سامانه های جامع تجارت و انبار باید در اولویت قرار گیرد .
وی در ادامه این دیدار بر نقش محوری اتحادیه ها ، اصناف و انجمن ها در حفظ حقوق مصرف کنندگان تأکید کرد و افزود : با استفاده از ظرفیت های موجود و هم افزایی با سایر دستگاههای متولی ، شاهد اجرای هرچه بهتر طرح نظارتی نوروز 1400 در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان خواهیم بود .
آدرس کوتاه شده: