X
چهارشنبه, ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۰:۳۲ ۱۴۸۱
چچ
بازدید وزیر صنعت،‌معدن و تجارت از شهرک صنعتی ایوان غرب

بازدید وزیر صنعت،‌معدن و تجارت از شهرک صنعتی ایوان غرب

مهندس نعمت زاده در ادامه سفر یک روزه خود به استان ایلام، پس از بازدید از شهرک صنعتی ایلام با حضور در شهرک صنعتی ایوان از شرکت نورد ایوان غرب و طرح تولید شمش فولادی همین شرکت بازدید کرد.

مهندس نعمت زاده در ادامه سفر یک روزه خود به استان ایلام،  پس از بازدید از شهرک صنعتی ایلام با حضور در شهرک صنعتی ایوان از شرکت نورد ایوان غرب و طرح تولید شمش فولادی همین شرکت بازدید کرد.
وزیر صنعت، معدن وتجارت پس از پایان بازدید اظهار داشت: در وضعیت کنونی اکثرواحدهای صنعتی کشور با ظرفیت پایین تولید می کنند که با تزریق سرمایه در گردش مورد نیاز، می توانند این ظرفیت را افزایش دهند.
مهندس نعمت زاده افزود: در این راستا وزارت صنعت، معدن و تجارت با اتخاذ سیاستهای حمایتی خود طی مذاکره با بانکهای عامل درصدد رفع مشکلات واحدهای صنعتی است تا با امید روشن تری به فعالیتهای خود ادامه دهند.
مهندس نعمت زاده سپس در محل دفتر کار مدیران این شرکت توصیه های فنی و تخصصی در زمینه وضعیت خطوط تولید و نحوه افزایش بهره وری با هدف کاهش هزینه ها این واحد تولیدی بیان نمودند.
وی همچنین به مدیران استانی دستور داد تا با جدیت و تلاش بیشتر پیگیر رفع مشکلات طرح شمش فولادی با هدف تسریع در راه اندازی و تکمیل خطوط تولید آن صادر کردند.
اضافه می شود:
شرکت  نورد ایوان غرب با سرمایه گذاری ریالی  بالغ بر 75 هزار میلیارد ریال و سرمایه گذاری ارزی 6 میلیون دلار و با اشتغال زایی 60 نفر در استان ایلام  فعالیت می کند.
برپایه این گزارش؛ ظرفیت اسمی تولیدات این شرکت 100هزارتن در سال است. واحد در حال حاضر با یک شیفت کاری و ظرفیت 35 درصدی در شهرک صنعتی ایوان مشغول به فعالیت می باشد. از جمله مشکلات واحد می توان به کمبود نقدیندگی و به تبع آن پایین بودن ظرفیت تولید می باشد. که در صورت تأمین نقدینگی مورد نیاز این مشکل به راحتی قابل برطرف شدن می باشد.
 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.2374447186788
Query time: 2.4798641204834