X
شنبه, ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ۳۵۹
چچ

بیانیه حریم خصوصی

به وب سایت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان ایلام خوش آمدید . این سازمان برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است . در این بیانیه شرح می دهیم که چه اطلاعاتی و چگونه از کاربران این سازمان دریافت می گردد و اینکه این اطلاعات به چه منظوری مورد استفاده قرار گرفته و چگونه از آن محافظت می گردد.

امنیت اطلاعات :

ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماییم ،اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . برای حفظ امنیت اطلاعات از به روز ترین شیوه های مرسوم جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد. لازم به ذکر است که کاربران این پورتال کلیه شهروندان، صنوف، واحدهای تولیدی و ... می باشند که حفظ اطلاعات شخصی آنها اولویت کار ماست .

محتوی وب سایت :

اطلاعات مربوط به بخش های مختلف سازمان، دستور العمل و بخشنامه ها، فرم ها و اخبار و لینک سامانه های مرتبط با وظایف و اختیارات این دستگاه ، برروی این پرتال اطلاع رسانی می گردد.

اطلاع رسانی خدمات سازمان :

علاوه بر راه اندازی میز خدمت الکترنیکی و اطلاع رسانی کلیه خدماتی که در میز مذکور ارائه می گردد. شناسنامه کلیه خدمات در قسمت منوی خدمات سازمان اطلاع رسانی و در دسترس می باشد. شهروندان محترم می توانند به فرایند خدمات، هزینه ها، قوانین و مقررات و .... دسترسی داشته باشند.

پیوندها:

در این وب سایت پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه ها، ارگان ها وجود دارد که همی مرتبط با هم است ، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند . وقتی کاربر وب سایت ما از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده وب سایت ما خارج می شود لذا کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد در این وب سایت ها نیز خارج از مسئولیت ما خواهد بود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.5854266484578
Query time: 0.88861211140951